Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Zbraslav

Masáže ZbraslavJmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a poskytuji relaxační, sportovní, ale i zdravotní masáže pro děti v městské části Zbraslav v Praze.

Nabízené služby poskytuji mobilně, tedy přímo u Vás doma. Není třeba s dětmi nikam složitě dojíždět a můžete jim dopřátMasáže Zbraslav masáž v prostředí, které je jim nejbližší.

Často se ptáte...

S čím může dětem pomoci Bowenova technika?

Bowenova technika je u dětí zcela bezpečná, protože tělu nic nevnucujeme, jen spouštíme regenerační procesya hojivé procesy. Je vhodná například při těchto zdravotních problémech:

 • při bolestech kyčlí, kolen
 • při bolestech pohybového aparátu
 • při bolestech hlavy a migrénách
 • při skoliotickém držení těla, či růstových bolestech
 • v případě dýchacích problémů, astma, či alergie
 • při nedokrevnosti končetin
 • při nervozitě, stresu, či přetrénování
 • karpální tunel, zmrzlé rameno, tenisový loket
 • při zažívacích problémech
 • v případě pohmožděnin, namoženin, či křečí
 • ale i mnoho dalšího...

Proč poskytuji masáže doma?

Masáže přímo doma u klientů již poskytuji řadu let a z jejich reakcí jsem přesvědčen, že je to pro ně většinou ta nejlepší možnost. No představte si, Vaše dítě může jít z tréninku rovnou domů, kde si užije příjemnou masáž a ihned po ní si může doma užívat příjemné pocity z masáže, relaxovat a odpočívat...

Masáže dětí probíhají pouze za přítomnosti rodičů!

Zaujala Vás tato možnost? Využijte masáže Zbraslav! Těším se na Vás.

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Sportovní masáže doma

Krásný den pane Vopálka,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše skvělé masáže v Praze pro děti. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn se věnuje tancování a často má náročné tréninky. Na Vašich stránkách jsme našli, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly nás především Vaše bohaté zkušenosti. Sportovní masáž prý byla intensivní, ale zároveň příjemná. Syn se po ní cítil úžasně uvolněný a odpočatý.
Jsme Vám moc vděčný, Vilém + Lucie

Reference

Dětské relaxační masáže

Zdravím Vás Petře,
chtěl bych poděkovat za perfektní masáž. Dcera měla také zájem o relaxační masáž. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Vaše nabídka mne zaujala. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Těšíme se na příště, Adam

Bowenova technika doma

Zdravíme Vás,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše masáže pro děti. Dcera si asi před týdnem začala stěžovat na bolest zad mezi lopatkami. Na internetu jsme našli, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Vaše ošetření pomocí Bowenovy techniky bylo velmi efektivní a rychlé. Druhý den po ošetření problémy ustaly.
Těšíme se na příště, Lucka + Patrik

Relaxační masáže pro děti

Zdravíme Vás pane Vopálka,
děkujeme za Vaše skvělé masáže. Vaše návštěva nás moc potěšila. Děti mají velmi rády relaxační masáže. Na Vašich stránkách jsme našli, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Relaxační masáže byly perfektní - velmi příjemné a uklidňující!
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Standa + Anna

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14