Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Bolest kyčlí u dětí

Bolest kyčlí u dětíHledáte efektivní řešení na Bolest kyčlí u dětí? Pak jste zde správně! Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Poskytuji různé druhy ošetření, masáží a cvičení pro děti, které často velice rychle a dlouhodově uleví od mnoha zdravotních problémů. Působím především mobilně, to znamená, že přijedu za Vámi domů, čímž šetřím Váš čas.

Často se ptáte...

Jakým způsobem Vám mohu pomoci?

Nejčastěji moje návštěva probíhá tak, že se vždy nejprve snažím přijít na to, z jakého důvodu vznikl zdravotní problém, a navrhnu způsob ošetření. Využívám různé techniky, jako je zdravotní masáž, Bowenova technika, zdravotní cvičení, kinesiotaping, apod. Po ošetření Vám poradím, jakým způsobem těmto stavům předcházet.

Proč je Bowenova technika u dětí tak oblíbená?

Bowenova technika je jemné myofasciální ošetření, které má velmi často až neuvěřitelné výsledky. Při tomto ošetření tělu nic nevnucujeme (například tlakem), ale pouze jemným přebrnkáváním přes svalová vlákna podporujeme regenerační a hojivé procesy. Během terapie děti nic nebolí, je jim většinou spíše příjemná a zároveň si u ní příjemně odpočinou. Děti jsou na Bowenovu techniku velmi vnímavé a i po jemném ošetření cítí výraznou úlevu.

Masáže, ošetření a cvičení s dětmi probíhají pouze za přítomnosti rodičů!

Hledáte vhodné řešení na Bolest kyčlí u dětí a zaujala Vás tato možnost? Vice informací včetně možnosti objednání naleznene na Bolest kyčlí u dětí.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Bowenova technika

Přeji hezký den,
děkuji Vám za perfektní dětskou masáž. Syna již od mala trápí občas migrény a poslední dobou mu bylo nějak hůře. Na internetu jsem našla, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Synovi se ihned po Vašem prvním ošetření velmi ulevilo. Zopakovali jsme ho ještě dvakrát a nyní je již v pořádku.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Lucka

Reference

Bowenova technika doma

Zdravím Vás pane Vopálka,
děkuji Vám za perfektní dětskou masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Děti si asi před týdnem začaly stěžovat na bolest zad mezi lopatkami. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Vaše nabídka mne zaujala. Dětem se ihned po Vašem prvním ošetření velmi ulevilo. Zopakovali jsme ho ještě dvakrát a nyní jsou již v pořádku.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Patrik

Bowenova technika

Krásný den pane Vopálka,
rád bych Vám poděkoval za Vaše skvělé masáže v Praze pro děti. Rádi jsme Vás poznali. Děti si asi před týdnem začaly stěžovat na bolest zad mezi lopatkami. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že nabízíte Bowenovu techniku. Děti říkaly, že prý ošetření bylo velmi příjemné a ihned po něm cítily velké uvolnění.
Děkuji, Standa

Zdravotní masáže doma

Dobrý den,
děkuji Vám za dětskou masáž. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dceru již delší dobu trápily bolesti břicha. Na internetu jsem našla, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Zdravotní masáž od Vás byla velmi příjemná a uvolňující. Dcera se po ní cítila velmi dobře!
S pozdravem, Kateřina

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14